Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przegląd i konserwacja masztów antenowych dla łódzkiej policji

 

Policja w Łodzi zamawia usługi przeglądu i konserwacji masztów antenowych. Zwycięski oferent będzie przez 3 lata wykonywał przeglądy i konserwację systemów antenowych wraz z okablowaniem i całą niezbędną infrastrukturą techniczną, taką jak wysięgniki, odciągi, złącza czy instalacje odgromowe. Wykaz masztów obejmuje 100 lokalizacji na terenie województwa łódzkiego. Wysokość konstrukcji waha się od 7 do 25 metrów.

 

 maszt-antenowy-system-radiowy-sluzb

 

Przegląd masztu antenowego polega na dokładnych oględzinach całości konstrukcji i ma na celu lokalizację uszkodzeń i usterek oraz określenie środków i przedsięwzięć niezbędnych do ich usunięcia. Obejmuje sprawdzenie konstrukcji, lin odciągowych, izolatorów, powłok ochronnych, antykorozyjnych, uziemienia, oświetlenia przeszkodowego z instalacją zasilającą (jeżeli jest zainstalowane). Podczas inspekcji należy zwrócić szczególną uwagę na stan urządzeń kotwiących oraz ich ewentualną korozję.

 

Dodatkowe prace obejmują demontaż i montaż anten radiowych, montaż kabli antenowych, naprawa i bieżące usuwanie awarii systemów antenowych. Okres gwarancji na naprawy musi wynosić 12 miesięcy.

 

Termin składania ofert upływa 18 sierpnia br. o godzinie 9:00. O wyborze oferty zdecyduje najniższa cena.

 

Źródło: przetargi.lodzka.policja.gov.pl