Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Vertex Standard

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Stołeczna policja inwestuje w łączność przed EURO 2012

 

Komenda Stołeczna Policji dokupuje dodatkowe radiotelefony TETRA i EDACS oraz zamawia system integrujący wszystkie posiadane przez siebie systemy łączności radiowej i przewodowej. Wszystko to na potrzeby Euro 2012 oraz sprawnej koordynacji swoich sił na Stadionie Narodowym. 

 

policjant-prewencji-motorola-mototrbo-dp3601.JPG

 

Jeśli chodzi o radiotelefony i akcesoria to przedmiotem zamówienia są: 145 kompletów radiotelefonów w standardzie TETRA typ MTP850 lub równoważny, (dwa akumulatory 2100mAh Li-Ion wraz z ładowarką, klips do pasa, mikrofonogłośnik oraz słuchawka do niego. Wymagany jest też jeden zestaw do programowania radiotelefonów). 7 kompletów radiotelefonu przewoźnego standardu EDACS, typ M7100IP MAHG-SUMXX 450-512 MHz lub równoważny. Zestaw musi składać się m.in. z: interfejsu radiowego MAHG-ED EDACS, manipulatora, mikrofonu standardowego z przyciskiem nadawania, zestaw instalacyjny do pojazdu. 200 sztuk adapterów do radiotelefonu DP3601, które zapewnią możliwość podłączenia i prawidłową pracę zestawów podkaskowych firm CeoTronics i Savox, które posiada policja.

 

Integracja środków łączności w przetargu "SYSTEM INTEGRACJI ŚRODKÓW ŁĄCZNOŚCI RADIOWEJ I TELEFONICZNEJ KOMENDY STOŁECZNEJ POLICJI NA POTRZEBY EURO 2012". Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie i konfiguracja systemu, który zintegruje w jednej platformie sprzętowej środki łączności systemów radiowych: łączności trankingowej UHF EDACS, UHF TETRA, konwencjonalnej VHF, telefonicznej przewodowej ISDN, wykorzystywanych przez KSP, a w przyszłości telefonii komórkowej. W tym przetargu nie cena jest najważniejsza (waga - 20)  lecz bogata funkcjonalność zaoferowanego rozwiązania (waga - 80).

 

 

Źródło: http://tetraforum.pl, Fot. Szymon Piątkowski