Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Modernizacja policyjnych systemów TETRA — ruszył przetarg

 

Centrum Projektów Informatycznych w Warszawie ogłosiło od dawna oczekiwany przetarg na modernizację systemów łączności TETRA należących do polskiej policji. W listopadzie zeszłego roku CPI przeprowadziło w tej sprawie dialog techniczny, w którym uczestniczyły m.in. firmy Asseco Poland, Motorola Solutions Polska, Maxto i IP Connect, Radio Partners, Cassidian Finland Oy oraz Radmor S.A. Modernizacja ma na celu zintegrowanie środków łączności radiowej TETRA używanych przez policję oraz inne służby porządku publicznego i ratownictwa w Warszawie, Krakowie i Szczecinie.

 

Logo CPI

 

Wykonawca dokona wymiany całej infrastruktury radiowej oraz komutacyjnej obecnie wykorzystywanych systemów TETRA. Dostarczy również system umożliwiają rozbudowę o co najmniej 600 stacji bazowych i co najmniej 400 konsol dyspozytorskich na terenie Polski. Maksymalna suma, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na ten to niecałe 17 mln złotych netto. Zamówienie finansowane jest w ramach 7. osi priorytetowej Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG).

 

Oferty w przetargu można składać do 9 września br. do godziny 10:30. Potencjalni wykonawcy są zobowiązani do wniesienia wadium w wysokości 340 tys. zł, a jedynym kryterium oceny ofert będzie najniższa cena. Zwycięzca przetargu na realizację zamówienia będzie miał 196 dni.

 

Źródło: tetraforum.pl