Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

KWP w Łodzi zamawia radiotelefony TETRA i DMR oraz ładowarki

 

Komenda Wojewódzkiej Policji w Łodzi ogłosiła przetarg na dostawę sprzętu łączności dla swoich potrzeb. Tym razem będą to radiotelefony noszone i przewoźne TETRA, przewoźne DMR oraz ładowarki.

 

Logo KWP w Łodzi

 

Zamówienie zostało podzielone na cztery części, na które można składać osobne oferty:

  1. 45 kpl. radiotelefonów noszonych TETRA — Motorola MTP 850 lub równoważnych i 4 szt ładowarek sześciostanowiskowych do takich radiotelefonów.
  2. 10 kpl. radiotelefonów przewoźnych TETRA — Motorola MTM 800E lub równoważnych.
  3. 15 kpl. radiotelefonów przewoźnych DMR Tier 2 — Motorola DM3601 lub równoważnych.
  4. 5 szt. ładowarek sześciostanowiskowych do radiotelefonów MTP 850.

Dostarczone radiotelefony TETRA powinny współpracować z infrastrukturą eXTRAS v. 4.1.16.0 AIE TEA1 pracującą obecnie w Łodzi w zakresie m.in. szyfrowania SCK TEA 1, wysyłania/odbierania wiadomości SDS i pozwalać na ładowanie kluczy maskujących przy pomocy urządzenia KVL 3000 posiadanego przez łódzką KWP. W przypadku zaoferowania radiotelefonów równoważnych do wymienionych wyżej, zamawiający zastrzega sobie prawo do sprawdzenia, czy funkcjonują one poprawnie z wykorzystywanym przez niego systemem TETRA.

 

Radiotelefony przewoźne DMR powinny natomiast współpracować ze stacjami retransmisyjnymi Motorola DR3000 w zakresie m.in. transmisji sygnału mowy z maskowaniem zgodnym z algorytmem ARC4 40 bit, z radiotelefonami Motorola DM3601 i DP3601 oraz z analogowymi Motorola GP360, w zakresie transmisji mowy. Nie jest natomiast wymagana kompatybilność w zakresie przesyłania wiadomości tekstowych i koordynatów GPS.


Oferty w przetargu można składać do 8 sierpnia br. do godz. 09:00. Jedynym kryterium ich oceny będzie najniższa cena. Na zrealizowanie dostawy sprzętu wyszczególnionego w zamówieniu wykonawca będzie miał 30 dni od daty podpisania umowy.

 

Źródło: www.przetargi.lodzka.policja.gov.pl