Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Samochód dowodzenia i łączności w Białymstoku - otwarcie ofert

 

Dziś o godzinie 11:15 nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na dostawę samochodu dowodzenia i łączności dla Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku. Nowy pojazd będzie stanowił niezależny węzeł łączności integrujący dostępne dla PSP środki łączności stałej i ruchomej i gwarantujący dostęp do innych sieci za pośrednictwem dostępnych mediów transmisyjnych.

 

psp-bialystok-woz-dowodzenia-lacznosci

 

Na wyposażeniu pojazdu znajdą się serwery radiokomunikacyjne z obsługą technologii VoIP, ISDN, GSM, telefonów oraz radiotelefonów analogowych i cyfrowych. Do dyspozycji załogi będzie 9 radiotelefonów analogowych VHF: 4 przewoźne i 5 przenośnych, 2 modemy/routery GSM 3G/4G z Wi-Fi i 3 punkty dostępowe Wi-Fi oraz urządzenie wielofunkcyjne z funkcją drukarki laserowej, skanera, kopiarki i faksu. Rozmowy prowadzone przez wymienione środki łączności będą nagrywane specjalnym rejestratorem.

 

Wpłynęły dwie oferty:

  • Leutert GmbH z Niemiec - 580 000 zł brutto,
  • Arkom PPH z Polski - 631 000 zł brutto.

Budżet postępowania nie jest nam znany, ale wiemy że był on niższy niż najtańsza oferta.

 

AKTUALIZACJA (22.07.2014): Jak poinformowała nas Komenda Wojewódzka PSP w Białymstoku, niniejsze postępowanie zostało unieważnione ze względu na znaczne przekroczenie dostępnego budżetu (516 206 zł.). Zamawiający nie jest w stanie przeznaczyć większej kwoty na realizację projektu. Dziś zostało zamieszczone nowe ogłoszenie o przetargu, a specyfikacja zamówienia zmieniona tak, aby uzyskać oferty mieszczące się w zakładanym budżecie.

 

Źródło: PSP Białystok