Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kolejna rozbudowa sieci DMR w Wielkopolsce

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu konsekwentnie realizuje rozbudowę sieci łączności radiowej DMR na terenie swojego województwa. Do istniejącej sieci zostanie dołączonych siedem nowych przemienników radiowych, kompatybilnych z MOTOTRBO DR3000. Zamawiający żąda, aby Wykonawca dostarczył oprogramowanie akredytowanego Partnera Aplikacyjnego firmy Motorola Solutions.

 

 wojewodztwo-wielkopolskie-siec-lacznosci-dmr

 

System ten bazuje na przemiennikach MOTOTRBO DR3000 firmy Motorola Solutions oraz oprogramowaniu dyspozytorskim ConSel firmy AKSEL. Każdy zestaw retransmisyjny ma się składać z: przemiennika w pełni kompatybilnego z DR3000, filtru dupleksowego, kabli koncentrycznych wraz ze złączami i akcesoriami montażowymi, akumulatora 12 V o pojemności 120 Ah, routera ze sprzętowym VPN, szafy rack 19”, kolinearnej anteny bazowej o zysku >5,15 dBi, zabezpieczenia przepięciowo-odgromowego, 5-gniazdowej listwy zasilającej do szafy rack 19”, oprogramowania do monitorowania tuneli VPN i minikomputera z układem ARM. Wykonawca musi też dostarczyć projekt budowlano-elektryczny dla każdej z instalacji.

 

Oferty należy złożyć do 21 lipca br. do godziny 10:00. Wyłoniona firma może zostać zobligowana do przeprowadzenia prezentacji oferowanego sprzętu oraz oprogramowania i dowiedzenia jego kompatybilności z używanymi przez Urząd Wojewódzki systemami.

 

Źródło: www.poznan.uw.gov.pl