Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mega Sonic będzie serwisować mobilne terminale Policji

 

Firma Mega Sonic z Warszawy została wybrana w przetargu na serwis Mobilnych Terminali Noszonych (MTN). Sprzęt służy do dokonywania sprawdzeń w policyjnych bazach danych, bez konieczności kontaktu z oficerem dyżurnym. Obecnie policja wykorzystuje około 15 000 sztuk terminali mobilnych w komendach na terenie całej Polski. Głównie są to modele Motorola Symbol MC7094 oraz Intermec CN3 (na zdjęciu poniżej).

 

mega-sonic-policja-terminale-danych

 

Firma Mega Sonic S.A. złożyła korzystniejszą ofertę w ogłoszonym przez Komendę Główną przetargu. Konkurentem była firma Sygnity, która "przestrzeliła" nieco budżet. Wartość wygranego postępowania to prawie 350 tys. złotych brutto.

 

Zakres usług serwisowych obejmuje kontrolę techniczną i wizualną, testy urządzenia przed i po naprawie, czyszczenie i dezynfekcję oraz usuwanie typowych awarii. W czasie trwania serwisu wykonawca ma zapewnić również wsparcie techniczne za pośrednictwem specjalnej infolinii.

 

Źródło: KGP