Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Policja z Bydgoszczy kupi testery radiokomunikacyjne

 

Ogromna popularność systemów łączności radiowej DMR wymusza konieczność utrzymania ich w należytym stanie technicznym. Do diagnozy i serwisowania takich systemów oraz współpracujących z nimi radiotelefonów niezbędne są odpowiednie testery radiokomunikacyjne. Mając tego świadomość, policyjni specjaliści z bydgoskiej komendy wojewódzkiej ogłosili przetarg na zakup dwóch testerów radiokomunikacyjnych do pomiaru i strojenia radiotelefonów analogowo-cyfrowych DMR.

 

 testowanie-radiotelefonu-cyfrowego-dmr.jpg

 

Zamawiany tester musi pozwalać na pomiar radiotelefonów i stacji retransmisyjnej z modulacją analogową FM (F3E) oraz cyfrową standardu DMR (z modulacją 4FSK) według ETSI TS 102 361 (Tier II). Wewnętrzny analizator widma w zakresie częstotliwości od 10 MHz do 1 Ghz oraz generator sygnałów o rozdzielczości 1 Hz to kolejne wymagania co do przedmiotu przetargu. Tester musi posiadać funkcję mostka VSWR do pomiaru dopasowania impedancyjnego anten oraz kabli i fiderów.

 

Na dostarczone testery i wszystkie komponenty składające się na ich wyposażenie Wykonawca udzieli gwarancji nie krótszej niż 36 miesięcy.  W okresie obowiązywania gwarancji Wykonawca zapewni również bezpłatne konsultacje i wsparcie techniczne a także bezpłatną aktualizację oprogramowania testera do najnowszych, stabilnych wersji.

 

Zwycięzca przetargu będzie też zobowiązany do przeprowadzenia szkolenia technicznego w zakresie obsługi i praktycznych pomiarów parametrów urządzeń DMR.

 

O wyborze oferenta zdecyduje najniższa cena. Przewiduje się też aukcję elektroniczną. Oferty należy składać do 17 lipca br. do godziny 13:00. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu „Budowa platformy telekomunikacyjnej integrującej systemy łączności na Stanowiskach Kierowania Policji w garnizonie kujawsko-pomorskim” realizowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego województwa kujawsko-pomorskiego na lata 2007-2013.

 

Źródło: kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/...