Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Duży projekt radiowo-teleinformatyczny dla pogotowia w Białymstoku

 

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku zaprasza do udziału w przetargu na budowę rozproszonego systemu teleinformatycznego i radiowego. Na potrzeby projektu powstanie rozległa sieć szkieletowa WAN, która zapewni transmisję danych pomiędzy 31 lokalizacjami na terenie całego województwa podlaskiego. Bardzo istotnym elementem całego przedsięwzięcia jest modernizacja obecnie użytkowanej analogowej łączności radiowej do cyfrowej DMR oraz stworzenie zintegrowanej dyspozytorni medycznej.

 

 wspr-pogotowie-bialystok-logo

 

W skład podsystemu radiowego, który pozwoli na stworzenie jednolitego cyfrowego systemu łączności radiowej na terenie funkcjonowania WSPR w Białymstoku wchodzi m.in. 16 przemienników (połączonych w sieć), 40 radiotelefonów noszonych oraz 66 przewoźnych, 2 radioserwery i 6 integratorów radiokomunikacyjnych. Dostęp do zasobów systemu będzie realizowany za pomocą radioserwera oraz zintegrowanego urządzania zarządzającego łącznością radiową i telefoniczną z ekranem dotykowym. Połączenie ze stacjami wyniesionymi VoIP oparte będzie na sieci IP VPN.

 

W dyspozytorni centralnej zostanie stworzonych 5 stanowisk dyspozytorów medycznych oraz jedno stanowisko dyspozytora do obsługi przewozów transportowych. Alarmowanie zespołów wyjazdowych odbywać się będzie drogą radiową i za pomocą telefonii VoIP.

 

Wykonawca na swój koszt zapewni poprawne funkcjonowanie całości systemu od daty oddania systemu dla Zamawiającego do 31 grudnia 2016 roku. Oferty należy składać do 11 lipca 2014, godzina 10:00. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w kwocie 30 000 zł. Czasu na wykonanie przedmiotu zamówienia jest do końca listopada br. Szacowana przez nas wartość projektu to co najmniej 1 mln złotych.

 

Źródło i szczegóły przetargu:  www.pogotowie.bialystok.pl/?p=1664