Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nie było chętnych na serwis systemu EDACS dla PGE

 

Łódzki oddział PGE Dystrybucja ogłosił pod koniec maja br. przetarg na serwis systemu radiowego EDACS. Postępowanie obejmowało naprawy podzespołów łączności trankingowej EDACS przez okres 12 miesięcy od momentu podpisania umowy lub do momentu wyczerpania się dostępnego budżetu. Dotyczy to szczególnie uszkodzeń powstałych w wyniku wyładowań atmosferycznych lub uszkodzeń mechanicznych. W przetargu nie została złożona żadna oferta, w związku z czym został unieważniony. Jednakże, jak dowiedzieliśmy się u zamawiającego, przetarg zostanie powtórzony.

 

 edacs-system

 

Serwisowi podlegają wszystkie elementy systemu w tym: kontrolery stref, karty kanałów radiowych, dupleksery, oscylatory, system antenowy a także radiotelefony M-RK oraz ORION. Postępowanie zostało ogłoszone w kategorii o wartości do 14 000 €, co można przeliczyć na kwotę poniżej 60 000 zł.

 

System trankingowy EDACS umożliwia cyfrową transmisję danych oraz cyfrową lub analogową transmisję sygnałów mowy w kanale radiowym. Został zaprojektowany dla specyficznych zastosowań, w których szczególnie ważna jest m.in.: niezawodność działania systemu podczas pracy w niesprzyjających warunkach, w tym także w czasie klęsk żywiołowych lub w warunkach nie w pełni sprawnej infrastruktury, zapewnienie łączności na rozległym obszarze, hierarchiczna struktura łączności dająca się dopasować do struktury przedsiębiorstwa czy poufność przekazywanych rozmów.

 

Szczegółową architekturę systemu można poznać poprzez lekturę PDF: EDACS-Explained-Radio-System-Whitepaper.pdf

 

Źródło: www.lze-dystrybucja.pl/...