Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Platan wygrał przetarg w Katowicach

 

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach ogłosił wyniki kolejnego postępowania w przetargu nieograniczonym. Zwycięska firma Platan Sp. z o.o., Sp. k, właściciel marki digitex, dostarczy 6 kompletów elektronicznych syren alarmowych serii DSE o mocy 900 W oraz dookólnym natężeniu dźwięku 112 dB.

 

syreny-alarmowe-digitex-platan

Całość realizacji Platan wykona do 30 czerwca 2014. Syreny Elektroniczne DSE to nowoczesne, wysokiej mocy syreny alarmowe, które służą do ostrzegania i informowania ludności o zagrożeniach ekologicznych, militarnych, terrorystycznych, katastrofach i innych niebezpiecznych zdarzeniach.

Zastosowanie:

  • Systemy ostrzegania i informowania ludności  służb Zarządzania Kryzysowego
  • Systemy selektywnego alarmowania OSP i PSP
  • Systemy ewakuacyjne w zakładach przemysłowych, elektrowniach jądrowych, dużych obiektach handlowych, sportowych, bazach wojskowych

O firmie PLATAN Sp. z o.o. sp. k

Logo digitexPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest właścicielem najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Alarmowania Ludności digitex®central telefonicznych oraz serwerów telekomunikacyjnych.  Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach. Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb i oczekiwań rynku. www.platan.pl