Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

BOR dokupuje radiotelefony i stację retransmisyjną NEXEDGE

 

Biuro Ochrony Rządu rozpisało przetarg na dostawę cyfrowych radiotelefonów przenośnych oraz radiotelefonu bazowego — retransmisyjnej stacji trankingowej. Dostarczony sprzęt radiowy musi współpracować z systemem łączności NEXEDGE firmy Kenwood, aktualnie wykorzystywanym przez BOR.

 

Oficerowie BOR w trakcie służby

 

Przetarg został podzielony na dwie niezależne części, na które można składać osobne oferty.

Część 1Radiotelefony przenośne na pasmo VHF (136–174 MHz) zapewniające pełną współpracę z radiotelefonami przenośnymi NX 200, przewoźnymi NX 700 i retransmisyjnymi stacjami trankingowymi NXR 700 firmy Kenwood w zakresie wszystkich realizowanych przez nie funkcji. Do każdego radiotelefonu ma zostać dołączone ukompletowanie: akumulator Li-ion (min. 1800 mAh) — 2 szt., antena na pasmo VHF o długości min. 15 cm, kamuflowany zestaw słuchawkowy, adapter akcesorii, ładowarka 230 V, komplet dokumentacji w jęz. polskim i klips do pasa. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić gwarancję min. 36 m-cy na zespół nadawczo-odbiorczy i 12 m-cy na baterie akumulatorów oraz akcesoria.

 

Część 2Radiotelefon bazowy — retransmisyjna stacja trankingowa pracująca w trybie duplex w zakresie 136–174 MHz i zapewniająca pełną współpracę z radiotelefonami przenośnymi NX 200 i przemiennikami NXR 700 firmy Kenwood. Gwarancja na radiotelefon ma wynosić min. 36 m-cy.

 

Zwycięzca przetargu na zrealizowanie zamówienia będzie miał 60 dni od daty podpisania umowy. Oferty można składać do 10 czerwca br. do godz. 10:00. Jedynym kryterium oceny będzie cena.

 

Źródło: www.bor.gov.pl