Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PLATAN dostarczy centrale alarmowe dla Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego

 

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach ogłosił wynik przetargu, o którym informowaliśmy w zeszłym tygodniu. Jego przedmiotem była dostawa trzech kompletów central alarmowych szczebla powiatowego wraz z instalacją i uruchomieniem. Centrale będą pracować w Miejsko-Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Częstochowie, Komendzie Powiatowej PSP w Kłobucku oraz w Wydziale Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Żywcu.

 

Digitex syrena alarmowa na dachu

 

Swoją ofertę w przetargu złożyła tylko jedna firma, PLATAN Sp. z o.o. Sp. k. z Sopotu. Oferta spełniała wszystkie warunki udziału w postępowaniu, więc zostałą wybrana jako najkorzystniejsza. Na zrealizowanie zamówienia PLATAN będzie miał do 30 czerwca br.

 

Źródło: www.katowice.uw.gov.pl

 

O firmie PLATAN Sp. z o.o. sp. k

Logo digitexPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest właścicielem najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Alarmowania Ludności digitex®central telefonicznych oraz serwerów telekomunikacyjnych.  Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach. Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb i oczekiwań rynku. www.platan.pl