Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ELEKTRIT wdroży system NEXEDGE dla PGE Arena

 

Firma ELEKTRIT, autoryzowany dystrybutor marki Kenwood w Polsce, złożyła jedyną ofertę w przetargu na wdrożenie cyfrowego systemu łączności radiowej na stadionie PGE Arena Gdańsk. Nowy system ma zapewnić niezawodną i skuteczną łączność radiową w całym obiekcie (minimum 95% pomieszczeń) oraz w promieniu jednego kilometra od niego. System będzie się składał z jednej stacji bazowej (z 4 kanałami radiowymi), konsoli dyspozytorskiej, systemu rejestracji korespondencji oraz 80 radiotelefonów przenośnych.

 

Wartość projektu to 470 tys. złotych brutto.

 

 pge-arena-gdansk

 

Ogłoszenie przetargu poprzedziły szczegółowe testy analogowego oraz cyfrowych systemów radiowych DMR i NXDN. Bezapelacyjnie najlepszym pokryciem sygnałem radiowym wykazał się system oparty o protokół NXDN.

 

Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało zrealizowane w terminie 30 dni od podpisania umowy. Będzie to już drugie wdrożenie systemu NEXEDGE na stadionie sportowym w Polsce. Przypominamy, że obecnie Kenwood NEXEDGE z powodzeniem funkcjonuje na Stadionie Narodowym.

 

Źródło: bieg2012.pl

 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i trankingowe. W ofercie firmy jest szeroki asortyment radiotelefonów  Kenwood jak również dostępne na rynku akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.