Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Śląski Urząd Wojewódzki zamawia centrale sterujące syrenami alarmowymi

 

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach zamieścił ogłoszenie o przetargu na dostawę trzech kompletów central alarmowych szczebla powiatowego wraz z instalacją i uruchomieniem. Centrale i współpracujące z nimi systemy antenowe zostaną zainstalowane w Miejsko-Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Częstochowie, Komendzie Powiatowej PSP w Kłobucku oraz w Wydziale Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Żywcu.

 

Logo Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego

 

Każdy komplet centrali alarmowej powinien zawierać odpowiednie urządzenie sprzętowe, radiotelefon analogowo-cyfrowy pracujący w paśmie VHF z regulowaną mocą do 25 W oraz 3 szt. anten sektorowych VHF o zysku 8 dBi. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić na cały sprzęt dwuletnią gwarancję.

 

Wspomniane urządzenie sprzętowe ma zapewniać sterowanie syrenami alarmowymi na szczeblu powiatowym w układzie hierarchicznym: centrala wojewódzka -> centrala powiatowa -> syreny i być kompatybilne z centralą wojewódzką pracującą w systemie digitexCZK/IP.


Zwycięzca przetargu na dostarczenie i uruchomienie całości będzie miał czas do 30 czerwca 2014 r. Dzisiaj (30 kwietnia) o godzinie 10:00 upływa termin składania ofert. Jedynym kryterium ich wyboru będzie najniższa cena.

 

Źródło: www.katowice.uw.gov.pl