Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Miasto Katowice zamówiło serwis sprzętu radiowego

 

Wydział Zarządzania Kryzysowego Miasta Katowice pod koniec ubiegłego roku rozpisał przetarg na serwis sprzętu radiowego i telekomunikacyjnego oraz rejestratorów rozmów w Miejskim Centrum Ratownictwa. Niedawno ogłoszono wynik tego postępowania. Zamówienie wygrała gliwicka spółka WASKO.

 

katowice_logo_miasta

Do obowiązków Wykonawcy przez cały rok 2014 należeć będzie usuwanie ewentualnych awarii, tak aby zapewnić 100% wydajność oraz nieprzerwaną współpracę systemu radiowego i telekomunikacyjnego z systemem dyspozytorskiego SWD WASKO, który funkcjonuje u Zamawiającego. Na czas naprawy należy dostarczyć sprzęt zamienny, który zapewni pełną funkcjonalność całego systemu.

 

W wykazie sprzętu radiowego podlegającego serwisowaniu znajdują się rejestratory rozmów TRX, system konsolowy Mulitikom z kartami rozszerzeń do systemu TETRA, GSM, EDACS, E1 i inne. Ponadto także radiotelefony bazowe Kenwood TK780 wraz z instalacją antenową i zdalnym sterownaiem, system sygnalizacji alarmów DWA oraz centrale cyfrowe Siemens HiPatch 4000.

 

W umowie zdefiniowano typy zgłoszeń alarmowych z czasami reakcji do 4 godzin w przypadku awarii krytycznych oraz do 8 i 24 godzin dla mniej poważnych awarii. Wartość umowy to 341 tys. zł brutto.

 

Źródło: BIP UM Katowice