Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PROFKOM będzie wspierać olsztyńskie pogotowie

 

Firma PROFKOM wygrała przetarg na świadczenie usług doradczo-serwisowych dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego (WSPR) w Olsztynie. Przez 12 miesięcy firma będzie odpowiedzialna za serwisowanie, konfigurację i konserwację systemów SWD oraz łączności radiowej olsztyńskiego pogotowia.

 

profkom-profesjonalna-aparatura-radiokomunikacyjna-logo

 

Budowę systemu SWD w olsztyńskim pogotowiu rozpoczęto w styczniu 2007 roku. Jednym z pierwszych etapów było wyposażenie dyspozytorni w nowe komputery wraz z oprogramowaniem dyspozytorskim oraz serwer komunikacyjny, który umożliwia współdziałanie systemu telekomunikacyjnego z systemem komputerowym oraz rejestratorem rozmów. W drugim etapie zespoły wyjazdowe zostały wyposażone w pagery cyfrowe, które umożliwiają jednoczesne powiadomienie wszystkich członków zespołu karetki o wyjeździe, niezależnie od miejsca przebywania. W roku 2008 podjęto decyzję o wyposażeniu karetek w terminale statusów oraz cyfrowe radiotelefony Motorola DM3600, które były wówczas najnowocześniejszymi na rynku radiotelefonami.

 

W 2013 roku uruchomiono także niezależny od pagerów system wizualno-dźwiękowego powiadamiania zespołów wyjazdowych DWA (firmy Platan) wraz ze zwrotnym potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ponadto, pracę dyspozytorów wspomaga informacja o lokalizacji osoby dzwoniącej na podstawie danych dostarczanych w trakcie połączenia telefonicznego bezpośrednio z bazy danych UKE.

 

Profesjonalna Aparatura Radiokomunikacyjna PROFKOM jest firmą działającą od 1992 roku. Specjalizuje się w systemach łączności przewodowej i bezprzewodowej (telekomunikacja i radiokomunikacja). Wykonuje prace instalacyjne, w tym także wysokościowe. Kompleksowo dostarcza i wdraża do eksploatacji specjalistyczny sprzęt do systemów łączności. Wyposaża również Centra Powiadamiania Ratunkowego. Więcej o firmie na stronie: profkom.olsztyn.pl

 

 

Źródło: PROFKOM i WSPR Olsztyn