Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ABEKOM z projektem DMR dla WOPR

 

Firma ABEKOM wygrała przetarg na rozbudowę systemu DMR dla Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. Projekt obejmuje dostawę 2 cyfrowych przemienników cyfrowych MOTOTRBO DR 3000 oraz jednego analogowo-cyfrowego MTR 3000. 

 

Nowe komponenty zostaną dołączone do istniejącego systemu MOTOTRBO Site Connect. Ratownicy posiadają aktualnie radiotelefony serii DM3000 oraz DP3000 i 4000. Lokalizacja użytkowników w systemie odbywa się za pomocą aplikacji Radiolok na bieżąco kontrolującej, które radiotelefony są dostępne w sieci radiowej.

 

Abekom złożył jedyną ofertę o wartości 80 754 zł brutto, która spełniała wszystkie warunki udziału w postępowaniu i tym samym otrzymał zamówienie.

 

Źródło: wopr.szczecin.pl

 

O firmie ABEKOM www.abekom.pl

Abekom-logo.pngABEKOM jest jednym z pięciu dystrybutorów Motoroli w Polsce. Samodzielnie firma istnieje od 2008 roku (wcześniej w grupie jako EPA Abekom) i zajmuje się wdrażaniem systemów radiokomunikacyjnych. Zespół firmy tworzą doświadczenie specjaliści z ponad 20 letnim doświadczeniem. W ofercie  znajduje się szerokie portfolio produktów Motorola oraz Vertex Standard. Firma zapewnia usługi projektowania sieci radiowych, serwis oraz szkolenia.

 

Jako główny wykonawca ABEKOM wdrożył m.in. system łączności radiowej MOTOTRBO na części autostrady A1.