Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Policja szuka dostawcy usług pogwaranycjnych dla terminali transmisji danych

 

Komenda Główna Policji szuka, w drodze przetargu, dostawcy usług wsparcia pogwarancyjnego dla eksploatowanych terminali przewoźnych i mobilnych. Konkurs podzielony jest na dwie części. Pierwsza obejmuje serwis mobilnych terminali noszonych (MTN) typu Symbol MC 7004, Symbol MC 7094, Motorola 7506 i Intermec CN3. Policja posiada ponad 12 000 sztuk tych urządzeń, które są wykorzystywane w komendach na terenie całej Polski. Druga część dotyczy świadczenie usług naprawczych dla terminali przewoźnych MTP Sunit D10 w liczbie prawie 2300 sztuk.

 

Policyjne terminale transmisji danych

 

W czasie trwania serwisu wykonawca ma zapewnić infolinię wsparcia technicznego. Zakres usług serwisowych obejmuje kontrolę techniczną i wizualną, testy urządzenia przed i po naprawie, czyszczenie i dezynfekcję oraz usuwanie typowych awarii. W przypadku braku możliwości przeprowadzenia naprawy wykonawca będzie zobowiązany do wymiany urządzenia na nowe o parametrach nie gorszych od obecnych. Po naprawie zostanie udzielona roczna gwarancja.

 

Terminal MTP Sunit D10

 

 

Wymagane jest wniesienie wadium które wynosi 8000 zł (dla części I) oraz 9000 zł dla części II przetargu. Kontrakt ze zwycięzcami zostanie podpisany na 12 miesięcy.

 

 

Firmy zainteresowane przetargiem mogą składać oferty do 16 grudnia.  Publiczne otwarcie ofert odbędzie się w siedzibie działu Zamówień Publicznych KGP przy ulicy Domaniewskiej dnia 16 grudnia br. o godzinie 11:00.

 

Terminale noszone, oprócz możliwości mobilnej współpracy z systemami teleinformatycznymi Policji, mogą współpracować z komputerem poprzez stację dokującą oraz przyjmować dane wprowadzane z pomocą własnego czytnika kodów kreskowych i klawiatury.

 

Dzięki terminalom mobilnym funkcjonariusze mogą dokonywać sprawdzeń w wielu bazach danych m.in.: PESEL, KSIP, SIS i wielu innych.


 

Źródło: przetargi.policja.pl