Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Szczeciński WOPR dalej cyfryzuje swoją łączność radiową

 

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Szczecinie zamawia dodatkowe przemienniki DMR oraz radiotelefony. Warto nadmienić, iż rok temu firma ABEKOM dostarczyła 3 przemienniki DMR, które zostały włączone do istniejącego systemu przy pomocy technologii IP Site Connect. Trzy kolejne przemienniki (2 x DR3000 + MTR3000) zostaną zainstalowane w Kołobrzegu (na latarni morskiej), Moryniu oraz Mielnie.

 

 wopr-zachodniopomorski-sar-kolobrzeg

 

Zamawiany sprzęt musi być kompatybilny z systemem łączności MOTOTRBO DMR używanym obecnie w Zachodniopomorskim WOPR. Sprzęt który jest obecnie wykorzystywany to: stacje retransmisyjne DR3000 i radiotelefony DM3601, DM4601, DP3601 oraz DP4801. Współpraca w pełnym zakresie rozumiana jest w szczególności przez realizację następujących funkcjonalności: IP Site Connect, Site Roaming, przesyłaniu wiadomości tekstowych, pozycjonowaniu i przesyłaniu informacji o pozycji GPS i maskowaniu korespondencji.

 

Wymagane jest aby wbudowane odbiorniki GPS były kompatybilne z posiadaną aplikacją Radiolok, które służy do zdalnego lokalizowania radiotelefonów pracujących w sieci radiowej.

 

Zaoferowane radiotelefony muszą posiadać poniższe funkcje sygnalizacji:

  • zdalne sprawdzenie obecności radiotelefonu w sieci,
  • zdalny monitoring,
  • zdalne zablokowanie radiotelefonu,
  • zdalne odblokowanie radiotelefonu.

Zamawiającemu bardzo zależy na czasie. Zamówienie powinno być zrealizowane do dnia 21 listopada br. więc czasu jest bardzo mało. Termin składania ofert upływa 14 listopada o godzinie 10:00.

 

Źródło i fot: wopr.szczecin.pl