Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

TRX z dużymi szansami na stołeczny projekt DMR

 

Do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego wpłynęły dwie oferty na system radiowy DMR w zapowiedzianym przez nas kilka miesięcy temu przetargu. Przypominamy, iż w lipcu urzędnicy testowali rozwiązanie DMR Tier III firmy Tait. Ostatecznie sprawa zakończyła się na wyborze systemu MOTOTRBO dla stołecznego Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Projekt obejmuje wdrożenie 8 przemienników DMR i dostawę radiotelefonów przewoźnych (45 sztuk) oraz przenośnych (5 sztuk).

 

mazowiecki-urzad-wojewodzki-lacznosc-dmr

 

Elementy systemu zostaną zainstalowane w Warszawie, Siedlcach, Różanie, Rachocinie i Radomiu. Wśród wymagań znalazł się również radioprzemiennik walizkowy, który umożliwi bardzo szybkie zorganizowanie prowizorycznego stanowiska pozwalającego na nawiązanie łączności radiowej w miejscu prowadzenia akcji.

 

Przewidziany maksymalny budżet na realizację zamówienia wyniósł 340 000 zł brutto. W tej kwocie zmieściła się oferta białostockiej firmy TRX, proponując realizację projektu za kwotę 338 900 zł brutto. Druga oferta firmy NEXRAD Telecom opiewała na kwotę 364 695 zł brutto.

 

Źródło: własne