Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cztery nowe przemienniki dla Wojewody Łódzkiego

 

Wojewoda Łódzki ogłosił przetarg na dostawę 4 przemienników DMR dla Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w oddziale w Piotrkowie Trybunalskim. Zaoferowane przemienniki muszą współpracować z istniejącą siecią łączności pracującą w oparciu o sprzęt MOTOROLA DR3000 w paśmie 148MHz. Całość należy zamontować i uruchomić wraz z instalacją antenową i systemem zasilania.

 

Łódzki Urząd Wojewódzki - logo

 

Zwycięzca postępowania będzie musiał zapewnić całodobowy serwis gwarancyjny dostępny na żądanie w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia przez 7 dni w tygodniu. Poprzedni przetarg na dostawę systemu DMR, złożonego z 2 przemienników, 10 radiotelefonów bazowych oraz 9 przenośnych wygrała firma „Yagi – Fryska” Sławomir Fryska z Poznania.

 

Termin składania ofert to 30 października 2013 r. do godziny 11:00. Czasu na realizację projektu pozostanie do dnia 15 grudnia br.

 

Źródło: www.lodz.uw.gov.pl/...