Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Platan triumfuje w Rzeszowie dostarczając system radiowy

 

Spółka Platan, właściciel najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Powiadamiania Ludności - digitex, wygrała przetarg na dostawę urządzeń teleinformatycznych i przemienników radiowych w ramach Modernizacji Radiowej Sieci Zarządzania Wojewody Podkarpackiego.

 

konsola-digitex-rds

 

Przedmiotem przetargu była dostawa serwera, zintegrowanego komputera All-in-One (3 szt.), przemiennika radiowego DMR (2 szt.), sterownika do Motorola GM360 oraz oprogramowania i akcesoriów.

Zakres tych prac obejmuje również dostawę do 8 miast/gmin/powiatów oprogramowania "digitexCZK" do sterowania systemem alarmowania (syrenami alarmowymi) wraz z instalacjami antenowymi.

 

O firmie Platan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

 

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.