Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Warszawscy urzędnicy zamawiają system DMR

 

Mazowiecki Urząd Wojewódzki ogłosił przetarg na system łączności radiowej dla Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Elementy systemu DMR zostaną zainstalowane w Warszawie, Siedlcach, Różanie, Rachocinie i Radomiu. Wśród wymagań znalazł się również radioprzemiennik walizkowy, który umożliwi bardzo szybkie zorganizowanie prowizorycznego stanowiska pozwalającego na nawiązanie łączności radiowej w miejscu prowadzenia akcji.

 

 mazowiecki-urzad-wojewodzki-baner

 

Na przedmiot zamówienia składa się dostawa wraz z instalacją i konfiguracją przemienników DMR (8 sztuk), radiotelefonów przewoźnych (5 sztuk), radiotelefonów przewoźnych (stacjonarnych - 40 sztuk), radiotelefonów noszonych (5 sztuk), stacji bazowej walizkowej (1 sztuka), anten, duplekserów, radioserwera, dwóch komputerów do konsoli dyspozytorskiej, rejestratora rozmów, aplikacji dyspozytorskich i laptopów.

 

Zaproponowany system musi posiadać wsparcie dla wielu lokalizacji (IP Site Connect). Widać więc, że wybrano sprawdzone rozwiązanie MOTOTRBO. W wakacje br. informowaliśmy o odbywających się testach DMR Tier III w Urzędzie Wojewódzkim.

 

Oferty należy składać do 21 października br. do godziny 10:00 w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie przy Placu Bankowym 3/5.

 

Źródło: bip.mazowieckie.pl