Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Platan i Jarexs dostarczą system łączności i alarmowania w powiecie nowosolskim

 

Ponad 0,5 mln zł brutto zainwestuje Powiat Nowosolski na zakup radiowego systemu ostrzegania ludności. W ramach projektu zostanie dostarczonych 8 komputerowych stacji bazowych systemu digitexCZK/IP wyposażonych w modem radiowy do analogowego systemu sterowania syrenami RSWS 2000/3000. Ponadto każda ze stacji komputerowych będzie połączona z cyfrowo-analogowym radiotelefonem NXDN (FDMA) firmy Kenwood.

 

Przetarg wygrało konsorcjum firm PLATAN i Jarexs oferując realizację przedmiotu zamówienia za kwotę 556 tys. zł brutto. Była to jedyna oferta w tym postępowaniu a całe przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków unijnych.

 

Bazą do rozbudowy systemu jest posiadany przez zamawiającego Radiowy System Włączania Syren (RSWS — 2000/3000). Zwycięskie konsorcjum dostarczy też 3 mobilne stacje bazowe digitex oraz 50 syren elektronicznych.

 

Źródło: bip.powiat-nowosolski.pl/...

 

O firmie Platan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.