Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Policji nie zabraknie akumulatorów do radiotelefonów

 

Wczoraj nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na dostawę 1000 akumulatorów do policyjnych radiotelefonów Motorola GP 360, który jest niemal kultowym modelem, stosowanym powszechnie w Straży i Policji.  Nowe akumulatory, zwiększą czas pracy radiotelefonów nasobnych, które mają pomóc w zabezpieczeniu zbliżającego się Szczytu Klimatycznego. Policja wymaga aby trwałość akumulatorów wynosiła minimum 200 cykli ładowania/rozładowania rocznie. Dopuszczalna jest utrata pojemności w wysokości 15%, po roku użytkowania oraz 25%, po półtorarocznej służbie.

 

Motorola-gp360-bateria-logo-policji 

 

Wymagany akumulator typu PMNN 4151 musi mieć pojemność minimalną 1300 mAh a okres gwarancji ma obejmować 18 miesięcy zamiast standardowych 12.

 

W postępowaniu wpłynęły dwie oferty. Firma NEXRAD Telecom wyceniła swoją ofertę na kwotę 200 tys. zł brutto. Druga oferta, złożona przez firmę Perfect, opiewała na kwotę 95 tys. zł brutto, przy budżecie policyjnym zamykającym się w kwocie 119 99,99 zł brutto.

 

Źródło: własne