Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Powtórka przetargu w Sopocie na System Łączności Służb Ratowniczych

 

Gmina Miasta Sopot opublikowała powtórny przetarg na Zintegrowany System Łączności Służb Ratowniczych. Przy pierwszym podejściu nie udało się uzyskać ofert ze względu na skomplikowane wymagania certyfikatów dla komputerów konsol dyspozytorskich będących częścią zamówienia.

 

 urzad-miasta-sopot-logo

Zamówienie obejmuje dostawę i wdrożenie radioprzemiennika TDMA DMR z instalacją antenową, radioserwera oraz trzech konsol dyspozytorskich, 3 radiotelefonów stacjonarnych i 12 przenośnych, system geolokalizacyjny oraz rejestracji rozmów.

 

Jednym z kluczowych elementów zamawianego rozwiązania jest system geolokalizacyjny, który pozwoli na wyznaczenie pozycji radiotelefonów. System powinien obsługiwać wiele typów obiektów z GPS, w tym radiotelefony cyfrowe, analogowe, TETRA, GSM. Jednym z wymogów jest możliwość alarmowania sytuacji/stanów (np. przebywanie poza obszarem - geofencing, wystąpienie określonego statusu) oraz raportowania ich w postaci m.in.: wiadomości email, sms. zdarzenia mają być graficznie wizualizowane (z opcją centrowania mapy w miejscu zdarzenia). Zdarzenia mają być zapisywanie w systemie i mieć opcję wymuszenia zatwierdzenia ich przez dyspozytora - niezatwierdzone zdarzenia mają pokazywać się obsługującemu aplikację w formie przypomnień.

 

Termin składania ofert upływa dnia  17.10.2013 r. o godz. 12:00.

 

Źródło: bip.umsopot.nv.pl/...