Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kolejne dostawy DMR dla Straży Granicznej na Mazurach

 

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej zaprasza do składania ofert w przetargu na dostawę sprzętu radiowego i teleinformatycznego. Oprócz komputerów stacjonarnych, laptopów, drukarek i faxu, Straż zamawia również radiotelefony DMR wraz z akcesoriami.

 

 warminsko-mazurski-oddzial-strazy-granicznej-baner

 

Zamawiane radiotelefony muszą posiadać odbiornik GPS oraz być kompatybilne z posiadanym sprzętem (DP3601 i DM3601) w zakresie wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych. Specyfikacja wymaga aby radiotelefony umożliwiały maskowanie korespondencji w trybie cyfrowym. W zestawie 17 radiotelefonów przenośnych musi też znaleźć się dodatkowa bateria o pojemności 1300 mAh. Jeden radiotelefon przewoźny również musi współpracować z istniejącym sprzętem w zakresie wiadomości tekstowych oraz maskowania korespondencji.

 

W ramach zlecenia wykonawca będzie musiał dostarczyć jeszcze ładowarkę do akumulatorów (6-pozycyjną), akumulatory żelowe 12 V / 115 A do podtrzymania pracy radioprzemienników, baterie do radiotelefonów GP (40 sztuk), anteny helikalne do serii GP (10 sztuk), anteny samochodowe z GPS (5 sztuk) oraz stacjonarne (6 sztuk).

 

Oferty należy składać do 7 października 2013 do godziny 13:30 w siedzibie Zamawiającego. O wyborze dostawcy zdecyduje cena.

 

Źródło: wm.strazgraniczna.pl/...