Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

WSPR w Rzeszowie rozszerza sieć łączności DMR

 

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie ogłosiła przetarg na dostawę, montaż i modernizację cyfrowej sieci radiowej. Celem tych prac jest przyłączenie trzech sąsiadujących ze sobą powiatów: niżańskiego, leżajskiego i rzeszowskiego do istniejącego systemu radiowego DMR.

 

Logo WSPR

 

W każdym z wymienionych powiatów wykonawca będzie zobowiązany wyznaczyć lokalizację stacji retransmisyjnej, oszacować zasięgi, sporządzić dokumentację i wreszcie dokonać instalacji. Ponadto, w powiatach: niżańskim, leżajskim i łańcuckim należy zainstalować po jednej analogowo-cyfrowej stacji bazowej dla szpitalnych zespołów wyjazdowych, a w rzeszowskim pięć takich stacji oraz dostarczyć 6 sztuk radiotelefonów dla karetek oraz 10 sztuk radiotelefonów ręcznych.

 

Zamawiający wymaga, aby stacje retransmisyjne pracowały w zakresie co najmniej 136–174 MHz w standardzie cyfrowym DMR oraz analogowym i oferowały m.in. retransmisję tonów CTCSS. Do ww. stacji wykonawca ma dostarczyć po jednej antenie o zysku 4,5 dBd. Radiotelefony przewoźne, przeznaczone do karetek, oraz ręczne mają umożliwiać zaprogramowanie min. 200 kanałów, posiadać wyświetlacz min. 14 znaków, odbiornik GPS i być kompatybilne w pełnym zakresie z urządzeniami radiowymi firmy Motorola posiadanymi przez Zamawiającego: radiotelefonami DM3601 i DM4601 oraz stacją retransmisyjną MTR3000.


Zamówienie ma zostać zrealizowane w ciągu 60 dni od daty podpisania umowy. Oferty można składać do dnia 07.10.2013 r., do godz. 10:00, a jedynym kryterium ich oceny będzie cena.

 

 

Źródło: www.wspr.pl