Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

TRX i MAXTO dostarczą sprzęt dla przejścia granicznego w Siemianówce

 

Firmy TRX i MAXTO wygrały przetarg ogłoszony przez Białostocki Urząd Wojewódzki na dostawę sprzętu komputerowego i łączności radiowej dla przejścia granicznego w Siemianówce. Przetarg został podzielony na dwa zadania. Pierwszym z nich jest dostawa, montaż i uruchomienie komputerów, drukarek i skanerów, natomiast drugim — dostawa, montaż i uruchomienie systemu łączności radiowej DMR na potrzeby Izby Celnej w Białymstoku.

 

 sluzba-celna-przejscie-graniczne

 

W zakresie pierwszego zadania, czyli dostawy sprzętu komputerowego, została wybrana oferta firmy MAXTO, która okazała się najtańsza — 489 699,90 zl brutto. W radiowej części przetargu (wdrożenie systemu DMR) została natomiast wybrana oferta firmy TRX opiewająca na 161 745,00 zł brutto.

 

Cały sprzęt radiowy wymieniony w zamówieniu musi współpracować z urządzeniami Motorola obecnie posiadanymi przez Izbę Celną: przemiennikami DR3000 oraz radiotelefonami przewoźnymi DM3601 i nasobnymi DP3601. Wymagana współpraca dotyczy połączeń głosowych, pracy poprzez przemiennik w warstwie głosowej i rozszerzonego maskowania (40-bitowy klucz RC4).

 

Źródło: UW Białystok