Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sprzęt radiowy DMR dla przejścia granicznego w Siemianówce

 

Białostocki Urząd Wojewódzki zamierza wyposażyć kolejowe przejście graniczne w Siemianówce w sprzęt komputerowy oraz łączność radiową. W związku z tym Wojewoda Podlaski rozpisał odpowiedni przetarg, obejmujący dwa zadania. Pierwszym z nich jest dostawa, montaż i uruchomienie komputerów, drukarek i skanerów, natomiast drugim — dostawa, montaż i uruchomienie wymienionego niżej sprzętu łączności radiowej na potrzeby Izby Celnej w Białymstoku.

 

Wizualizacja przejścia granicznego w Siemianówce

 

System radiowy składa się z:

  • 2 szt. instalacji antenowych składających się z anten, kabli, elementów i akcesoriów instalacyjnych oraz urządzeń ochrony przepięciowej, wraz z montażem na istniejącym maszcie. Anteny mają być sześcioelementowymi konstrukcjami typu Yagi-Uda o zysku 10,15 dBi, na zakres 162–174 MHz
  • 2 szt. radiotelefonów stacjonarnych umożliwiających łączność w standardzie DMR oraz analogową. Mają pracować w zakresie 148–174 MHz z mocą regulowaną od 1 do 20 W, posiadać co najmniej 2-wierszowy wyświetlacz LCD i umożliwiać zaprogramowanie 60 kanałów.
  • 2 szt. zestawu zasilania ww. radiotelefonów, składającego się z zasilacza impulsowego o wydajności prądowej co najmniej 10 A, akumulatora żelowego o pojemności co najmniej 32 Ah oraz obudowy.
  • System zdalnego sterowania radiotelefonów stacjonarnych poprzez istniejącą sieć LAN/WAN z wykorzystaniem protokołu VoIP, składający się z dwóch sztuk urządzeń wyniesionych połączonych z manipulatorem radiotelefonu, sześciu sztuk urządzeń sterujących wraz z manipulatorem radiotelefonu i mikrofonem biurkowym oraz oprogramowania i licencji.
  • 8-portowy przełącznik (switch) sieciowy Cisco Catalyst WS-C2960CG-8TC-L lub równoważnego.
  • 8 szt. radiotelefonów nasobnych wraz z akcesoriami: 2 szt. akumulatorów li-ion, ładowarką do akumulatorów, anteną VHF i wyposażeniem dodatkowym: pasem, klipsem do pasa, futerałem, mikrofonogłośnikiem, a także programatorem i oprogramowaniem z licencjami. Radiotelefony mają obsługiwać standard DMR oraz łączność analogową i pracować w zakresie 148–174 MHz z mocą do 5 W.

 

Cały sprzęt radiowy wymieniony w zamówieniu musi współpracować z urządzeniami Motorola obecnie posiadanymi przez Izbę Celną: przemiennikami DR3000 oraz radiotelefonami przewoźnymi DM3601 i nasobnymi DP3601. Wymagana współpraca dotyczy połączeń głosowych, pracy poprzez przemiennik w warstwie głosowej i rozszerzonego maskowania (40-bitowy klucz RC4).

 

Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. tylko na sprzęt komputerowy lub radiowy. Warunkiem przystąpienia do drugiej części przetargu jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia — zrealizowanie dwóch dostaw sprzętu łączności radiowej o wartości co najmniej 100 tys. zł w ciągu ostatnich trzech lat — oraz wpłata wadium w wysokości 5 tys. zł.

 

Oferty będą oceniane według kryterium najniższej ceny. Można je składać do 4 września br., do godziny w 10:00 w sekretariacie Biura Organizacji i Kadr Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku.

 

 

Źródło: bip.bialystok.uw.gov.pl