Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

2,1 mln zł na system radiowy dla stołecznej Straży Miejskiej

 

Firma Elektrit Sp. z o.o. złożyła dziś jedyną ofertę w budzącym sporo emocji przetargu na nowy system łączności radiowej dla stołecznej Straży Miejskiej — dowiedział się serwis RadioTech.pl. Budżet zamówienia wynosi 2 100 000 zł brutto. Oferta Elektrit opiewa na kwotę 2 086 080 zł brutto.

 Kenwood NEXEDGE - cyfrowy system radiowy

 

Przypominamy, że przedmiotem zamówienia jest kompletny system, składający się z 5 stacji bazowych cyfrowego systemu Kenwood NEXEDGE oraz radiotelefonów (179 sztuk) wraz z akcesoriami dodatkowymi. Budując swój własny system łączności, Straż Miejska chce się uniezależnić od systemów TETRA i EDACS, z których korzysta w ramach infrastruktury Komendy Stołecznej Policji.

 

Postępowanie przetargowe zostało wcześniej zaskarżone przez firmę NEXRAD Telecom, która wskazała m.in. na takie uchybienia jak wymienienie nazwy handlowej Kenwood oraz nieprawidłowe zakwalifikowanie dostawy sprzętu jako roboty budowlane, co uniemożliwiało odwołanie się od wyników przetargu do Krajowej Izby Odwoławczej. Swoją odpowiedź na zarzuty przedstawiła również Straż Miejska. Pełna treść odpowiedzi na zarzuty Nexrad dostępna na stronie SM lub w zasobach RadioTech.pl

 

Źródło: SM Warszawa