Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Marynarka Wojenna zamawia radiostacje dla swoich okrętów

 

Jednostka logistyczna w Wałczu proceduje przetarg na montaż, uruchomienie i konfigurację 6 kompletów radiostacji Rohde & Schwarz M3SR serii 4100 wraz z systemem STANAG 5066 na 6 jednostkach Marynarki Wojennej. Rodzina radiostacji M3SR przeznaczona jest do obrony powietrznej, cywilnych i wojskowych systemów kontroli lotów oraz systemów komunikacji morskiej.

 

STANAG 5066 (ang. Standardization Agreement) to standard NATO do komunikacji wojskowej w zakresie wysokich częstotliwości (3 - 30 MHz). Protokół ten pozwala na transmisję danych pomiędzy jednostkami wojskowymi oferując wysoki stopień zabezpieczenia przed podsłuchem oraz celowym zakłócaniem transmisji.

 

rohde-schwarz-mser-naval-hf-radio 

 

Radiostacja R&S M3SR serii 4100 umożliwia pracę na stałej częstotliwości w trybie transmisji danych LINK zgodnie ze standardami: STANAG5511 (LINK-11), STANAG5522 (LINK-22) i MIL-STD-188-203-1A (LINK-Y).

 

Elementy składowe radiostacji zostaną zamontowane w szafie montażowej 19" oraz będą połączone miedzy sobą z wykorzystaniem wewnętrznych kabli połączeniowych. Montaż nastąpi na trałowcach Marynarki Wojennej w Świnoujściu oraz na okręcie transportowo-minowym w Gdyni. Wykonawca zobowiązany jest do montażu anteny prętowej COMROD AT100D/S na pokładzie otwartym okrętów.

 

Radiostacja musi być dostarczona w następującym ukompletowaniu:

- odbiornik/wzbudnik R&S GX4100D

- wzmacniacz mocy 500W R&S VK4150

- zasilacz R&S IN4150

- konwerter asynchroniczny/synchroniczny GR110

- serwer przemysłowy Themis RES-11XR3

 

 

Datę złożenia ofert ustalono na 29 lipca 2013 o godzinie 10:30. Na realizację zadania wykonawca będzie miał czas do 30 listopada 2013 roku.

 

Źródło: http://1rblog.pl/pytodp.php?idp=1100