Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

TK Telekom dostarczy radiotelefony do PKP Cargo

 

Spółka TK Telekom złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu na dostawę radiotelefonów wraz z akcesoriami dla PKP Cargo Service. W postępowaniu wpłynęły dwie oferty. Ich wartość nie jest znana. 

 

tk-telekom-logo

 

Przedmiotem dostawy jest 30 kompletów radiotelefonów GP 360 VHF wraz z ładowarką i akumulatorem IMPRES, 5 zestawów stacjonarnych KOLIBER z manipulatorem dla sieci pociągowej oraz 9 zestawów radiotelefonów stacjonarnych PM 200 MAXON. Konkurencyjną ofertę złożyła firma TELMI Michał Smolarski z Będzina.

 

TK Telekom jest operatorem telekomunikacyjnym, który świadczy usługi dla biznesu, administracji, operatorów telekomunikacyjnych, kolei i klientów indywidualnych. Spółka zarządza jedną z największych teleinformatycznych sieci w Polsce, liczącą blisko 30 000 km linii. Sieć łączy ponad 300 miejscowości oraz setki instytucji, przedsiębiorstw i domów.

 

Źródło: pkpcs.pl