Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Straż Pożarna w Turku zamawia łączność radiową

 

Komenda Powiatowej Straży Pożarnej w Turku ogłosiła przetarg pt.: "Dostawę i konfigurację sprzętu teleinformatycznego, łączności, zasilania awaryjnego, audiowizualnego oraz systemów integracji łączności telefonicznej i radiowej". Nowy system ma pozwolić m.in. na przesyłanie informacji statusowych, wizualizację stanu użytkowników na konsolach dyspozytorskich programu SWD ST, zestawianie połączeń pomiędzy dowolnymi stacjami bazowymi na terenie województwa oraz dostęp do rozległej sieci radiowej DMR Państwowego Ratownictwa Medycznego w Wielkopolsce.

 

woz-strazy-pozarnej-wielkopolska

 

Zamawiający wypisał wiele ogólnych wymagań co do systemu integracji łączności, np.: wymóg integracji z Wojewódzką Siecią Teleinformatyczną (WST) czy OST-112.

 

Projekt obejmuję również dostawę serwera, sprzętu komputerowego, radiotelefonów analogowych oraz konsol dyspozytorskich, które mają zapewnić dostęp do cyfrowych i analogowych systemów radiowych oraz łączności telefonicznej. Moduł radiowy musi umożliwić współpracę z systemem TETRA w przyszłości.

 

Oferty należy składać do 1 lipca 2013, do godziny 11:00. Wymagane jest wadium w kwocie 9000 zł. Projekt musi zostać zrealizowany do dnia 30 września 2013 r.

 

 

Źródło: straz.turek.pl