Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kopalnia "Bogdanka" zamawia system radiowy za 2,5 mln

 

Dziś minął termin składania ofert w Kopalnii "Bogdanka" S.A. w przetargu na rozbudowę istniejącej infrastruktury sieci łączności radiowej. Wykonawca będzie odpowiedzialny za zaprojektowanie, dostarczenie oraz wdrożenie cyfrowego systemu łączności radiowej, pracującego w oparciu o kabel promieniujący ("Leaky Feeder") w paśmie UHF. Do zainstalowania będzie 7 km kabla na głębokości około 1 km pod powierzchnią ziemi.

 

Bogdanka-kopalnia-wegla 

 

Projekt obejmuje też dostawę 50 radiotelefonów cyfrowych o mocy nadawczej 0,5 W pracujących z odstępem międzykanałowym wynoszącym 6,25 kHz. Wszystkie elementy systemu (za wyjątkiem stacji bazowej) muszą spełniać normę ATEX oraz być przeznaczone do pracy w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego. Cały system ma umożliwić rozbudowę infrastruktury antenowej do sumarycznej długości 100 km dla jednej stacji bazowej.

 

Wadium w przetargu to aż 50 000 tys. złotych. Wartość zamówienia szacowana jest na powyżej 400 000 euro. Wymagany termin wykonania przedmiotu zamówienia to 31.12.2013.

 

Jedyną ofertę w tym przetargu złożyła firma Becker-Warkop Sp. z o.o. na kwotę 2 457 323,52 złotych brutto przy budżecie wynoszącym 2 460 000 zł.

 

 

Źródło i fot: lw.com.pl/...