Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Platan zwyciężył w Zielonej Górze

 

Konsorcjum firm Platan oraz Jarexs wygrało przetarg na rozbudowę Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w Zielonej Górze. Przedmiotem postępowania jest m.in. modernizacja istniejącego radiowego systemu włączania syren na nowoczesny analogowo-cyfrowy.

 

konsola-systemu-alarmowania-digitex

Zakres prac zawiera również wymianę stacji bazowej systemu radiowego w budynku Urzędu Gminy oraz dostawę i montaż 16 nowych syren elektronicznych. Nowe elementy muszą być kompatybilne z systemem alarmowania digitexCZK/IP oraz umożliwiać cyfrową szyfrowaną transmisję radiową z wykorzystaniem protokołu NXDN.

 

Wartość projektu to 239 235 złotych brutto.

 

Źródło: gminazg.pl

 

O firmie Platan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

 

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.