Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W Rzeszowie ruszył przetarg na modernizację sieci radiowej wojewody

 

Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie ogłosił przetarg na dostawę urządzeń teleinformatycznych i przemienników radiowych w ramach Modernizacji Radiowej Sieci Zarządzania Wojewody Podkarpackiego. Przedmiotem przetargu jest dostawa serwera, zintegrowanego komputera All-in-One (3 szt.), przemiennika radiowego DMR (2 szt.), sterownika do Motorola GM360 oraz oprogramowania i akcesoriów.

 

Podkarpacki-Urzad-Wojewodzki-w-Rzeszowie-logo

 

Sprzęt musi być w pełni kompatybilny z istniejącymi urządzeniami Motorola GM950 i GM360 (praca w trybie analogowym) oraz z urządzeniami Motorola DM3600 oraz DM3601 (praca w trybie cyfrowym) wykorzystywanymi przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Sterowniki muszą umożliwić zarządzanie radiotelefonami Motorola GM360 na odległość do 500 metrów.

 

O wyborze zwycięskiej firmy w 100% zdecyduje najniższa cena. Wysokość wymagane wadium wynosi 2000 zł. Oferty należy składać do 18.06.2013 do godziny 10:00.

 

Źródło: bip.rzeszow.uw.gov.pl