Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aksel zwyciężył w Lublinie

 

Spółka Aksel, wiodący dostawca profesjonalnych rozwiązań radiokomunikacyjnych w Polsce, wygrała przetarg na modernizację systemu radiowego dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie. Zamawiający przeznaczył na realizację zadania prawie 1 milion złotych brutto. W przetargu o którym informowaliśmy wcześniej wpłynęły dwie oferty. O wyborze Zwycięzcy w 80% zdecydowała cena zaś w 20% udzielona gwarancja. Różnica w cenie jest minimalna na korzyść firmy Aksel.

 

 pogotowie-ratunkowe-lublin

 

Poniżej klasyfikacja ofert (budżet netto to 786.991 zł):

 

1. Aksel Sp. z o.o.; Cena netto: 729.700 zł,  Gwarancja: 61 m-cy

 

2. Consortia Sp. z o. o., Cena netto: 729.976 zł, Gwarancja: 48 m-cy

Nowy system obejmie swym zasięgiem cały rejon lubelskiego obszaru operacyjnego. Dostarczony sprzęt będzie kompatybilny z systemem Motorola MOTOTRBO. Poza wykonaniem i dostarczeniem systemu radiowego wraz z radiotelefonami oraz konsolami dyspozytorskimi, specjaliści firmy Aksel przygotują w imieniu Pogotowia wnioski o wydanie pozwoleń radiowych na dodatkowe częstotliwości niezbędne do funkcjonowania zmodernizowanego systemu.

 

"To dla nas bardzo ważny i prestiżowy projekt, który potwierdza wiodącą pozycję naszej firmy w zakresie systemów łączności dla ratownictwa medycznego. Zwycięstwo jest zasługą naszego zespołu specjalistów, zaangażowanych w dostarczanie najlepszych w swojej klasie rozwiązań radiokomunikacyjnych w całej Polsce." - powiedziała Anna Buchalik, Dyrektor Handlowy Aksel Sp. z o.o.

 

Źródło: Aksel

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.