Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PKP Cargo zamawia nowe radiotelefony

 

Spółka PKP CARGO SERVICE ogłosiło przetarg na dostawę nowych radiotelefonów VHF wraz z akcesoriami. Przedmiotem dostawy jest 30 kompletów radiotelefonów GP360 VHF wraz z ładowarką i akumulatorem IMPRES, 5 zestawów stacjonarnych KOLIBER z manipulatorem dla sieci pociągowej oraz 9 zestawów radiotelefonów stacjonarnych PM 200 MAXON.

 

pkp-cargo-lokomotywa

 

Radiotelefon KOLIBER został specjalnie zaprojektowany dla potrzeb Polskich Kolei Państwowych. Urządzenie może pracować jako zestaw przewoźny do instalacji w kabinach lokomotyw wszystkich typów oraz zapewnia połączenia radiotelefoniczne w ramach funkcjonującej w PKP sieci pociągowej w paśmie VHF (136–174 MHz) i GSM. Więcej o radiotelefonie na stronie www.radionika.com.

 

 radiotelefon-koliber-lacznosc-pociagowa-radionika

 

Każdy z wymienionych produktów musi posiadać świadectwo wydane przez Urząd Transportu Kolejowego lub Główny Inspektorat Kolejnictwa. Postępowanie podzielone zostało na dwa etapy. Zamawiający przewiduje możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty w II etapie po zakończeniu negocjacji z wybranym Oferentem. Na dostawę będzie jedynie 14 dni. Oferty należy składać w siedzibie PKP Cargo do dnia 29 maja 2013 do godziny 11:30.

 

Źródło: pkpcs.pl, Fot: PKP PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.