Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bieszczadzka Straż Graniczna zamawia urządzenia DMR

 

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej ogłosił przetarg na zakup urządzeń radiowych DMR. Na zamówienie składa się dostawa: 123 radiotelefonów ręcznych, 50 przewoźnych, 9 stacji retransmisyjnych, 12 ładowarek wielopozycyjnych oraz 26 jednopozycyjnych.

 

bieszczadzka-straz-graniczna

 

Wszystkie radiotelefony i stacje retransmisyjne muszą być kompatybilne z posiadaną przez SG infrastrukturą MOTOTRBO, co najmniej w zakresie maskowania korespondencji, przesyłania wiadomości tekstowych oraz przesyłania informacji o pozycji GPS. Nowy sprzęt musi również wspierać funkcjonalność IP Site Connect, która polega na możliwości prowadzenia korespondencji radiowej pomiędzy użytkownikami, którzy znajdują się w zasięgu różnych stacji retransmisyjnych, często bardzo odległych od siebie.

 

Wymagany okres gwarancji na system to 36 miesięcy a na akumulatory 12 miesięcy. Wadium w przetargu wynosi 10 000 zł a termin składania ofert ustalono na 5 czerwca 2013 roku o godzinie 11:00. Wykonawca będzie miał 60 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy na dostarczenie zamówionego sprzętu DMR.

 

Źródło: bieszczadzki.strazgraniczna.pl