Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zielona Góra modernizuje Radiowy System Włączania Syren

 

Gmina Zielona Góra prowadzi właśnie postępowanie przetargowe na rozbudowę Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego oraz wsparcie systemu alarmowania i ostrzegania przed zagrożeniami. Chodzi o modernizację istniejącego Radiowego Systemu Włączania Syren polegająca na wdrożeniu nowoczesnego, analogowo-cyfrowego systemu alarmowania. Nowy system radiowy musi być kompatybilny z posiadanym analogowym systemem RSWS-2000/3000, który służy do obsługi systemu wczesnego ostrzegania na terenie gminy Zielona Góra.

 

herb-gminy-zielona-gora

 

W zakresie prac jest wymiana stacji bazowej systemu radiowego w budynku Urzędu Gminy oraz dostawa i montaż 16  syren elektronicznych. Wykonawca dostarczy, zamontuje i dokona włączenia alarmowych syren elektronicznych oraz przeprowadzi wymianę stacji bazowej do posiadanego przez Zamawiającego Radiowego Systemu Włączania Syren (RSWS - 2000/3000).

 

Zaoferowane rozwiązanie musi być równoważne z systemem digitexCZK/IP a modemy radiowe do obsługi systemu sterowania syren mają wykorzystywać cyfrowe kanały radiowe z szyfrowaniem w standardzie NXDN (FDMA).

 

Termin składania ofert przesunięto na 20 maja 2013 roku, godzina 10:00. Kwota wymaganego wadium wynosi 5800 zł.

 

Źródło: gminazg.pl