Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

GAZ-SYSTEM zamawia serwis swojego systemu dyspozytorskiego

 

Spółka GAZ-SYSTEM ogłosiła przetarg niepubliczny na usługę eksploatacji swoich systemów dyspozytorsko–telekomunikacyjnych. W skrócie, chodzi o zawarcie dwuletniej umowy na serwisowanie i utrzymanie całej infrastruktury łączności zarówno przewodowej jak i radiowej dla oddziału w Rembelszczyźnie (pod Warszawą). Firma GAZ-SYSTEM jest operatorem gazociągów przesyłowych na terenie Polski. Jest to strategiczna spółka dla polskiej gospodarki.

 

gaz-system-sa-logotyp

 

Wśród urządzeń, które zostaną powierzone Zwycięzcy do eksploatacji znajdują się centrale telefoniczne (HICOM 300), linie abonenckie (cyfrowe i analogowe), urządzenia VoIP, trakty cyfrowe 2 Mbit/s, telefony, telefaksy i rejestratory rozmów. Poza typowo przewodowymi środkami łączności serwis obejmie również infrastrukturę radiową, w tym: radiotelefony Motorola GP900 i GP900Ex, maszty antenowe wraz z antenami, okablowanie i zasilanie.

 

Firma która wygra dwuletni kontrakt będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie okresowych przeglądów całej infrastruktury oraz dokonywanie bieżących napraw. Do czynności serwisowych należą: sprawdzenie stanu technicznego wszystkich urządzeń, testy, przegląd i konserwacja kanalizacji teletechnicznej czy masztów radiowych, pomiary parametrów anten i stacji bazowych.

 

W postępowaniu złożona została oferta Konsrcjum firm w składzie ENST S.A. (lider) oraz
Zakład Elektroniki „COMPAS”. Wartość oferty nie jest nam znana.

 

Źródło: gaz-system.pl