Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pogotowie w Lublinie wymienia swoją infrastrukturę radiową

 

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Lublinie rozpisało przetarg na wymianę infrastruktury łączności radiowej. Celem postępowania jest zbudowanie wielkoobszarowego systemu cyfrowego zintegrowanego z komputerowymi stanowiskami dyspozytorskimi. System ma umożliwić jednoczesną transmisję głosu i danych z terminali przewoźnych w pojazdach Zespołów Ratownictwa Medycznego (ZRM) oraz radiotelefonów przenośnych dla członków ZRM.

 

pogotowie-lublin-serwis-karetek 

 

Przemienniki muszą być połączone za pośrednictwem sieci IP sterowanych bezpośrednio z konsol dyspozytorskich bez pośrednictwa radiotelefonu. Wymagane jest aby aplikacja dyspozytorska uruchamiana była na terminalu dyspozytora z ekranem dotykowym DGT model 5810-10. Urządzenia nadawczo-odbiorcze w całym systemie muszą pochodzić od jednego producenta i kompatybilna z obecnie użytkowanymi radiotelefonami Motorola DM3601.

 

Nowy system obejmie swym zasięgiem cały rejon lubelskiego obszaru operacyjnego. Poza wykonaniem i dostarczeniem projektu technicznego sieci radiowej, wykonawca przygotuje w imieniu Pogotowia wnioski o wydanie pozwoleń radiowych na dodatkowe częstotliwości niezbędne do funkcjonowania zmodernizowanego systemu.

 

Przedmiotem przetargu są:

  • radioserwer — 1 sztuka,
  • oprogramowanie dyspozytorskie — 8 sztuk,
  • stanowisko do zarządzania i monitoringiem systemu — 1 sztuka,
  • stacje retransmisyjne z instalacją antenową, zgodne ze standardem ETSI TS 102 361 — 10 sztuk,
  • radiotelefony bazowe — 67 sztuk,
  • radiotelefony przenośne — 42 sztuki.

 

Zamawiający wymaga realizacji projektu w 3 miesiące. Aby wziąć udział w postępowaniu niezbędne jest wadium w wysokości 16 000 zł. Wartość projektu nie przekracza kwoty 200 000 Euro. Oferty należy składać do 14 maja 2013 roku, godzina 9:00. O wyborze oferty w 80% decydować będzie cena zaś w 20% udzielona gwarancja.

 

Źródło i fot: pogotowie.lublin.pl