Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

KGP zamawia karty SIM oraz bezprzewodowe modemy


Komenda Główna Policji ogłosiła otwarty przetarg na “świadczenie usług telefonii komórkowej wraz z dostawą telefonów i modemów komórkowych oraz kart SIM” (postępowanie 39/BŁiI/13/MT). Wartość zamówienia oszacowano na większą niż 740 tys. zł.


Logo Komendy Głównej Policji


Zwycięzca przetargu będzie zobowiązany do wykonania obydwu następujących zadań.


Zadanie nr 1:

  • Zakup 1344 aktywacji usług komórkowych wraz z dostawą kart SIM w abonamencie nie wyższym, niż 20 zł netto.
  • Dostawa 50 szt. telefonów komórkowych wraz ze standardowym ukompletowaniem oferowanym przez producenta, dla ww. aktywacji. Mają to być klasyczne, jednobryłowe telefony z fizyczną klawiaturą i ekranem, posiadające wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości co najmniej 5 MPix i obsługę kart microSD.
  • Dostawa 362 modemów bezprzewodowego dostępu do Internetu wraz ze standardowym ukompletowaniem oferowanym przez producenta oraz 362 aktywacji usług transmisji danych w technologii pakietowej GPRS/EDGE/UMTS/HSPA wraz z dostawą kart SIM w abonamencie nie wyższym niż 50 zł netto. Wymagane jest, aby modemy posiadały złącze USB 2.0 i umożliwiały pobieranie danych z prędkością co najmniej 21,6 Mb/s.

Zadanie nr 2:

  • Zakup 21 aktywacji usług komórkowych wraz z dostawą kart SIM w abonamencie nie wyższym niż 20 zł netto, na potrzeby Szkoły Policji w Słupsku.

Zainteresowane firmy mogą składać swoje oferty do 14 maja br., do godziny 10:30 w Biurze Finansów KGP. Wcześniej jednak muszą wpłacić wadium w wysokości 23 tys. zł. Kryterium wyboru zwycięskiej oferty będzie w 100 % cena. Na dostawę sprzętu, o którym mowa powyżej, wykonawca będzie miał 14 dni, natomiast świadczenie usług telefonii komórkowej rozpocznie się od daty aktywacji poszczególnych kart SIM w sieci wykonawcy. Okres świadczenia usług transmisji danych wynosi 24 miesiące. W specyfikacji zamówienia KGP podaje przewidywany harmonogram aktywacji, z których ostatnie mają nastąpić w listopadzie br.