Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Stołeczna Policja remontuje maszty antenowe

 

Komenda Stołeczna Policji opublikowała przetarg na remont i konserwację masztów antenowych w Warszawie i przyległych powiatach. Policja podała listę 25 obiektów, na których zlokalizowane są maszty antenowy. Wysokość masztów o konstrukcji rurowej lub kratowej waha się od 7 do 16 metrów.

 

maszty antenowe 

 

Zakres prac obejmuje m.in.: poprawę mocowania kabli, pomiary naciągu i uziemienia masztu, wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego, wymiany skorodowanych fragmentów instalacji, itp. Chętni wykonawcy muszą wykazać się referencjami na kwotę 300 000 zł w ramach jednego kontraktu na budowę, remont lub konserwację masztów antenowych o wysokości powyżej 3 metrów.

 

Policja zmieniła pierwotną treść ogłoszenia podwyższając próg budżetu do wartości zamówienia przekraczającego 130 000 Euro.

 

Na wykonane usługi wymagana jest 36 miesięczna gwarancja. Oferty należy składać do 28 maja 2013 roku, do godziny 11:00. Termin realizacji przedmiotu umowy został ustalony na 30.10.2013 roku.

 

Źródło: KSP