Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pomorska Policja wybrała zwycięzcę w przetargu na system ratownictwa

 

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku poinformowała o wybraniu oferty na dostarczenie Zintegrowanego Sytemu Ratownictwa (ZSR) na terenie całego województwa pomorskiego. Projekt jest duży, prestiżowy i jego celem jest zintegrowanie obecnych systemów łączności. Wygrało konsorcjum firm Simtel i Elvys. Konkurencyjna oferta spółki DGT była droższa, a jedynym kryterium wyboru oferty była cena.

 

 Komenda Wojewodzka Policji w Gdansku

 

Przypomnijmy, że przewidziany przez Zamawiającego budżet projektu wynosił  ponad 8 milionów złotych. Konsorcjum Simtel i Elvys zaproponowało wykonanie projektu za 7 milionów. Spółka DGT zaś wyceniła swoje prace na poziomie założonego budżetu.

 

Będzie to już trzeci, o zasięgu województwa, system dyspozytorski firmy Elvys. Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim wykorzystuje 26 ośrodków dyspozytorskich na różnych szczeblach organizacji Policji na terene województwa lubuskiego, które są wzajemnie połączone w sieć. To rozwiązanie umożliwiło zbudowanie rozległej sieci radiowej w ramach całego regionu. W 2012 roku system został uzupełniony o interfejsy do sieci DMR i sieć OST112.

 

Bardzo podobny projekt zrealizowano dla Komendy Wojewódzkiej w Lublinie. System obejmuje 25 samodzielnych systemów dyspozytorskich Multikom2, obsługujących sieci radiowe i rozmowy telefoniczne z wykorzystaniem interfejsu CTI. Użytkownicy mają dostęp do dowolnej radiowej stacji bazowej w ramach całego województwa. W roku 2012 również dokonano migracji do sieci OST112 i uzupełnione zostały o interfejsy do systemu DMR.

 

 

Źródło: pomorska.policja.gov.pl, Elvys