Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W Bydgoszczy ogłoszono przetarg na syreny alarmowe

 

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy rozpisał przetarg na dostawę syren alarmowych. Zamówienie obejmuje 13 sztuk fabrycznie nowych syren elektronicznych z głośnikami szczelinowymi. Syreny muszą posiadać moc 900 W oraz być wyposażone w specjalny moduł sterujący pozwalający na współpracę ze sterownikami radiowymi RUW 3000 lub RUW 4000.

 

Kujawsko-Pomorski-urzad-wojewodzki-w-bydgoszczy 

Moduły RUW to nowoczesne, radiowe urządzenia sterujące pracą syren alarmowych. Obudowa urządzenia jest silnie zabezpieczona przed dewastacją lub kradzieżą wyposażenia. Zastosowanie w transmisji radiowej kodów korekcyjnego i detekcyjnego zabezpiecza ją przed celowym lub przypadkowym przekłamaniem i znacznie zwiększa jej odporność na zakłócenia.

RUW współpracuje z radiotelefonami różnego typu. W przypadku awarii radiotelefonu polegającej na ciągłym wysyłaniu fali nośnej (co powoduje blokadę kanału radiowego i uniemożliwia pracę całego systemu), moduł automatycznie może wyłączyć radiotelefon po 60 sekundach. W przeciwnym przypadku RUSS-3000 automatycznie wysyła do centrali CA-3000 swój numer. Pozwala to na natychmiastową identyfikację uszkodzonego urządzenia, a tym samym odblokowanie kanału.

 

 

Źródło i fot: bydgoszcz.uw.gov.pl