Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Platan wygrał projekt modernizacji systemu alarmowania w Gdańsku

 

Spółka Platan, właściciel najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Powiadamiania Ludności - digitex, wygrała przetarg na modernizację wojewódzkiego systemu alarmowania ludności oraz wczesnego ostrzegania przed zagrożeniem powodziowym w Gdańsku. Ogłoszenie dotyczyło dostarczenia 6 kompletów syren wraz z generatorami, podtrzymaniem bateryjnym oraz radiotelefonami do sterowania sygnalizacją.

 

 Digitex - Zintegrowane Systemy Powiadamiania

 

Poza ofertą firmy Platan, w postępowaniu swoją ofertę złożyła firma Krokus Systemy Elektroniczne. Jednakże, ze względu na niedopełnienie formalności i niezłożenie wymaganych w przetargu zaświadczeń, firma Krokus została wykluczona z postępowania. Wartość zwycięskiej oferty to 124.045,45 złotych brutto.

 

Źródło: gdansk.uw.gov.pl

 

O firmie Platan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.