Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

5 milionów na modernizację policyjnego systemu TETRA

 

Łódzka Policja poinformowała o szczegółach przetargu na modernizację swojego systemu TETRA - donosi serwis tetraforum.pl. Projekt przewiduje wymianę części radiowej, konsol dyspozytorskich oraz aktualizację infrastruktury centralnej. Nowe stacje bazowe TETRA będą doposażone w dodatkową nośną, dając do dyspozycji w sumie 16 logicznych szczelin czasowych.

 

Polscy-policjancie-na-patrolu 

 

Głównym celem modernizacji jest przed wszystkim zwiększenie pojemności i niezawodności dotychczasowego systemu, wprowadzenie nowych usług oraz ograniczenie wydatków na serwis. Policja chce udostępnić system innym służbom w tym Straży Miejskiej, Pogotowiu, Straży Pożarnej i Centrum Zarządzania Kryzysowego w Łodzi.

 

Aktualnie system, który zbudowany jest w oparciu o infrastrukturę Motorola Dimetra IP wersja 3.8. z powodzeniem służy od 2001 roku. Taka sama wersja funkcjonuje w pozostałych policyjnych SWD (Systemach Wspomagania Dowodzenia) w Warszawie, Krakowie i Szczecinie. Nasuwa się więc pytanie czy również i te sieci TETRA zostaną wkrótce zmodernizowane?

 

Do wydania jest prawie 5 milionów złotych brutto, pochodzących w głównej mierze ze środków unijnych oraz budżetowych. Zamawiający zapowiedział przeprowadzenie aukcji elektronicznej.

 

Więcej o przetargu czytaj w SIWZ na stronie: przetargi.lodzka.policja.gov.pl

 

Źródło: tetraforum.pl